فریم ورک آنلاین دیما

به فریم ورک آنلاین دیما خوش آمدید . این سایت یک ابزار آنلاین برای ساخت قالب سیستم های مدیریت محتوای بازمتن جوملا می باشد.

کمک به خیریه مهر آفرین

قالب ساز یک ابزار آنلاین برای طراحی استراکچر یا چارچوب قالب جوملاست ، در این ابزار شما میتوانید چارچوب سایت خود را با ابزاری که در وسط سایت قرار گفته و کلید های جهت نما را داراست .

 

با استفاده از کلید های فوق می توانید سط یا ستون های لازم را ایجاد نماید ، اندازه هر کدام از این باکس ها بصورت پیش فرض و براساس اندازه کلی سایت تعیین می شود ، اگر میخواهید که اندازه باکسی را کوچکتر یا بزرگتر کنید میتوانید براحتی تیک وسط موقعیت را برداشته و اندازه مورد نظر خود را وارد کنید.

نکته مهم در کار با این ابزار این است که بدانید این نرم افزار فقط چارچوب را طراحی میکند و الباقی کار که شامل زیباسازی کار میشود به عهده شماست

فریم ورک دیما - قالب ساز حرفه ای جوملا ، وردپرس ، دروپال 6 و 7 و دات نت نیوک| Joomla, Wordpress,Drupal, Dnnuke ThemeGenerator. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!